Спортсменка із Броварів Аліна Шух принесла золото збірній Київської області у перший день зимового Чемпіонату України з легкої атлетики
Передає
прес-служба федерації легкої атлетики Київської області.
Золоту медаль Аліна здобула в п'ятиборстві. Змагання розпочались для спортсменки не дуже вдало - до заключного бігу на 800 метрів. вона йшла другою. Випередивши головних суперниць майже на 15 секунд, не тільки здобула своє чергове чемпіонство, а й з сумою очок (4472) потрапила до топ 5 кращих результатів у світі 2018.
Тепер броварчанка може отримтаи путівку на зимовий Чемпіонат світу в Бірмінгемі.
Повні результаті Аліни Шух: 60м з/б- 8.88с, висота - 185см, ядро- 13.48м, довжина - 6.05м, 800м - 2:16.47хв.
Раніше повідомлялося, що студентка Броварського ВУФК Аліна Шух була номінована на звання «RISING STAR» (молода зірка європейської легкої атлетики) щорічної номінації European Athletes of the Year.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
коментарі