Бориспiль
C

Головні новини

В Яготині відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО


В Яготині відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО

Сьогодні на приміщенні Засупоївського НВК І-ІІІ відкрили меморіальну дошку на честь військовослужбовця, учасника АТО Вадима Ткаченка, який загинув 9 липня 2015 року під час виконання бойового завдання в смт Калиново-Попасне Попаснянського району, Луганської області.

Участь у відкритті меморіальної дошки взяли сільський голова Засупоївської сільської ради Віктор Бондаренко, представники райдержадмінітрації, районної ради, ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО», ГО «Асоціація учасників АТО», родичі та друзі загиблого, працівники військового комісаріату, трудовий колектив та учні школи, в якій навчався Вадим, громадськість села.
В Яготині відкрили меморіальну дошку загиблому воїну АТО

Найбільш хвилюючими були, звичайно, слова матері загиблого Валентини Григорівни, яка від усієї душі подякувала всім за підтримку та й за те, що прийшли вшанувати пам’ять про її сина.

Право відкрити пам’ятний знак воїну, який виконував обов’язок перед Батьківщиною в зоні АТО надали дочці Даринці та військовому побратиму Сергію Прожозі.

Пам’ять героя вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до меморіальної дошки, встановленої на будівлі навчального закладу.

«Вшaнувaння пaм’ятi людей, якi вiддaли свoє життя зa нaшу держaву, – це нaш святий oбoв’язoк. I сьoгoднi вiдкриття мемoрiaльнoї дoшки нaшoму землякові Вадиму Ткаченку, це щирa дaнь спрaвжньoму пaтрioту, який сaмoвiддaнo вступив дo ряду зaхисникiв свoєї Вiтчизни, боровся за її суверенітет та цілісність і віддав життя за мир та спокій на рідній землі. Лише кiлькa рoкiв тoму ще нiхтo не мiг нaвiть пoдумaти, щo в Укрaїнi люди будуть гинути нa вiйні… Цей стрaшний сoн, нa жaль, стaв реaльнiстю, oбривaються мoлoдi життя нaйкрaщих синiв Укрaїни. Тoж дaвaйте шaнувaти пам’ять наших герoїв, не зaбувaти прo тих, хтo тaк рaнo пoкинув цей світ, зрoбивши неoцiненну пoслугу для всіх нaс в ім’я щaсливoгo мaйбутньoгo нaшoї держaви!», – скaзaв голова «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО» Іван Ворона.

Багато теплих слів прозвучало цього дня на адресу Вадима. І його рідні, друзі і вчителі та бойові побратими згадують про нього як про прекрасну людину, надійного друга і товариша, доброго і люблячого сина. Односельчани завжди пам’ятатимуть свого земляка, який віддав своє життя, захищаючи незалежність і цілісність України.

Київська ОДА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: