Бориспiль
C

Головні новини

Спортсмен із Бориспільського району виборов перемогу на чемпіонаті Київщини з легкої атлетики


Спортсмен із Бориспільського району виборов перемогу на чемпіонаті Київщини з легкої атлетики

У суботу, 19 січня, в легкоатлетичному манежі КЗ КОР ШВСМ м. Бровари відбувся зимовий чемпіонат Київської області з легкої атлетики у закритому приміщенні. Успішно виступила на ньому дружна команда легкоатлетів Бориспільщини.

На дистанції 3000 м серед чоловіків трійку призерів склали наші земляки: І місце – Андрій Рудий (9:36,82), ІІ місце – Павло Шутенко (9:52,50), ІІІ місце – Віктор Роговий (9:53,13), четверте та сьоме місця посіли відповідно Андрій Ліпейко та Вадим Савчук. Серед жінок на такій же дистанції І місце у нашої спортсменки Анастасії Волошиненко.

Андрій Рудий став дворазовим чемпіоном Київщини – він здобув перемогу ще й на дистанції 800 метрів, а Катерина Прилепська була кращою на вісімсотметрівці серед жінок. У Вадима Савчука – ІІІ місце в бігу на 1500 метрів. Четвертою зі спортивної ходи на 3000 м стала Софія Євдокименко.

Раніше, 17 січня цього року, Андрій Рудий успішно виступив на відкритому чемпіонаті м. Києва з легкої атлетики серед юніорів (2000-2001 р. н.) та юнаків (2002-2003 р.н.) в легкоатлетичному манежі Київської міської школи вищої спортивної майстерності 16-17 січня 2019 року. Наш земляк посів ІІ місце на дистанції 800 м серед юніорів (1.58,8 с).

Підготовкою команди займались тренери з легкої атлетики Михайло Савченко та Геннадій Яцюта – директор КДЮСШ. Підтримку команді надав Бориспільський районний ЦФЗН «Спорт для всіх».

Бажаємо нашим спортсменам та їхнім тренерам успішних стартів, досягнення високих спортивних результатів і славних перемогу у найближчих стартах – чемпіонатах України у приміщенні!

Сектор молоді та спорту управління гуманітарного розвитку Бориспільської райдержадміністрації

БРЦФЗН «Спорт для всіх»

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: