Бориспiль
C

Головні новини

Профспілки ДП МА «Бориспіль» на межі страйку


На плановій нараді у Бориспільського міського голови 6 травня секретар міськради Ярослав Годунок повідомив, що 2 травня він був присутнім на зборах профспілок ДП МА «Бориспіль».

За словами Годунка, профспілкам кількох підприємств обмежують можливість повноцінно виконувати свої обов’язки: керівництву профспілок не дають можливості вільно контактувати із працівниками, членами профорганізацій, відключають інтернет, перешкоджають користуватися електронною поштою.

За словами секретаря, збори були викликані двома ситуаціями. Насамперед, обурення працівників викликає те, що керівництво аеропорту не реагує на звернення щодо підвищення заробітної плати — у працівників платня не індексувалася і не підвищувалася. Друга проблема, за словами секретаря,  керівництво аеропорту хоче передати в оренду вантажний термінал, який у 2018 році заробив десятки мільйонів гривень. Приміщення хочуть віддати азербайджанській компанії, яка будуватиме ще один вантажний термінал, а існуючий орендуватиме.

«Профспілкові організації категорично проти таких дій керівництва. Профспілки просили підтримки від сесії Бориспільської міської ради, до засідання вони підготують відповідні листи», — заявив Годунок.

Також він наголосив, що потрібно домогтися повернення 50% податків, про які було домовлено з Бориспільською РДА.

Прозвучала інформація про те, що коли вимоги працівників ДМА «Бориспіль» не будуть почуті, профспілки готові оголосити страйк.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: