Бориспiль
C

Головні новини

На трасі Бориспіль-Київ відремонтують транспортну розв'язку


У 2019 році розпочинуться  роботи на нових, важливих для столичної області об’єктах. Транспортна розв'язка на автомобільній дорозі М-03 Київ-Харків-Довжанський км 25+307 буде капітально відремонтована.  

Служба автомобільних доріг у Київській області уклала договір  за результатами проведених відкритих торгів у  системі публічних закупівель  Prozorro. Серед трьох компаній - претендентів ТОВ «Онур», ПП «Київшляхбуд»,  ПрАТ Броварське шляхово-будівельне управління №50,  останню визначено переможцем з найбільш економічно вигідною ціновою пропозицією у 96, 3млн. грн.

Об’єкт фінансується за рахунок держбюджету за програмою 3111020 «Розвиток  мережі та утримання автомобільних доріг  загального користування державного значення», строк виконання робіт до кінця 2020р.

Реалізація данного інфраструктурного проекту покращить транспортно-експлуатаційний стан автодороги, підвищить безпеку руху та мінімізує  вплив транспорту на екологію.

В рамках виконання ремонтно-будівельних робіт буде  капітально  відремонтовано існуючий шляхопровід  протяжністю 99,8м побудований  ще у 1972 році, розташований  на транспортній розв'язці в двох рівнях над км 25+307 автомобільної дороги М-03 Київ - Харків – Довжанський (ділянка Бортничі - Мала Олександрівка).

Він  має важливе  соціально-економічне значення - забезпечує транспортне сполучення  між м. Київ та м. Бориспіль, автомобільною дорогою Р-03 Північно-східний обхід м. Києва і сполучає між собою міжнародні автодороги М-03 Київ-Харків-Довжанський та М-01 Київ-Чернігів-Нові Яриловичі.

Згідно з проектною документацією підрядною організацією будуть виконуватись роботи з розбирання існуючої конструкції мостового полотна, влаштування монолітної плити прогонової будови, влаштування комплексу конструкції мостового полотна, відновлення шафової стінки та деформаційних швів, перевлаштування перехідних плит та дорожнього одягу,  відновлення конусів, ремонт прогонової будови та опор із заміною опорних частин на стоянах, влаштовання нового дорожнього одягу.

Для підвищення безпеки дорожнього руху буде  встановлено бар’єрне огородження, нові дорожні знаки, зовнішнє освітлення а також нанесено сучасну горизонтальну розмітку.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: