Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)

Фото Сергій Марченко

27 липня на Європейській площі Борисполя відбулася концертно-розважальна програма у рамках фестивалю на честь князя Бориса з нагоди відзначення Дня Хрещення Київської Русі. Відкрив святкову програму Національний президентський оркестр, співачка  Ніна Матвієнко порадувала своїм хітом «Квітка — душа». Виступали інші майстри сцени. Глядачів було не так багато, як очікувалося, але ті, хто вадвідали захід, лишилися задоволені організацією та програмою.

У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)У Борисполі відбувся фестиваль на честь князя Бориса (фото, відео)

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: