Бориспiль
C

Головні новини

На Бориспільщині не вистачає вчителів


Навчальні заклади Бориспільського району профінансовані на 21 млн грн — управління гуманітарного розвитку РДА.

Усього з районного бюджету на підготовку закладів освіти до нового 2019-2020 навчального року виділено близько 17 млн грн та з бюджетів сільських рад — 4 млн грн субвенцій.

Про це під час засідання колегії РДА, що відбулась 5 серпня 2019 року, поінформував начальник управління гуманітарного розвитку Бориспільської районної державної адміністрації Микола Каськів.

З метою поліпшення матеріально-технічної бази закладів загальної середньої освіти та створення умов для реалізації Концепції «Нова українська школа» закуплено мультимедійні комплекси та документ-камери на суму 3 млн 490 тис грн., придбано меблі (комплекти одномісних парт, стінки, робочі місця вчителя) на суму 1 млн 650 тис. грн.

На даний час у школах та дитячих садках тривають поточні та капітальні ремонти за рахунок коштів районного бюджету та бюджетів сільських рад.

Невирішеним залишається питання кадрового забезпечення. Освітні заклади потребують вчителів початкових класів, інформатики, математики, фізики, іноземної мови, хімії, біології, вихователів, а також кухарів та медичних сестер.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: