Бориспiль
C

Головні новини

Ділили скромний бюджет: 10 млн – на нову поліклініку, 6 млн – на газ


Першим питанням пленарного засідання шістдесят другої сесії Бориспільської міської ради 27 серпня  було внесення змін до бюджету. Оскільки перевиконання бюджету не було, кошти перерозподіляли в межах існуючих фінансових можливостей.

За рахунок зарезервованих коштів

  • Виділено 10 млн грн на будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини на вул. Київський Шлях, 158-в (у районі Розвилки). Проект виготовлено, він пройшов експертизу. Наступний крок — оголошення тендера на виконання робіт.
  • Майже 6 млн 686 тис. грн отримає КПТМ «Бориспільтепломережа» на компенсацію вартості газу за той період, коли нові тарифи ще не затвердили, а газ на підігрів теплоносія отримували вже за новими цінами (компенсація різниці в тарифах).

Шляхом перерозподілу в межах коштів, виділених на головних розпорядників.

У тому числі, розподілялися фінанси, зекономлені завдяки закупівлям через систему «Прозоро».

  • На нове будівництво газової блочної котельні на території Бориспільського міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді передбачено 2 млн 652 тис. 274 грн. Раніше їхнє приміщення обігрівала фірма «Укртепло», котельня працювала на пелетах. Однак фірма відмовилася і від котельні, і від обігріву об’єкта. Міська влада фінансує будівництво нової блочної котельні. Буде оголошуватися тендер.
  • 120 тис. грн передбачено на забезпечення охорони об’єкту будівництва ДНЗ на вул. Момота. Міська влада розірвала договори з недобросовісним забудовником, який свого часу виграв тендер на будівництво. Доки визначиться новий забудовник, необхідно забезпечити охорону об’єкта.
  • 270 тис. грн виділено на придбання аналізаторів для КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».
  • На придбання медичного інвентарю та обладнання у приймальне відділення КНП «ББЛІЛ» передбачено 500 тис. грн.

Серед переліку необхідних робіт, які отримали фінансування, — ремонти приміщень, у тому числі ремонт стоматологічної поліклініки, під’їзних доріг, елементів дитмайданчиків. Загальний перелік - скромний.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: