Бориспiль
C

Головні новини

Тарифи на комунальні послуги рахуватимуть за єдиною для всіх методикою


19 серпня виконавчим комітетом Бориспільської міської ради прийнято рішення «Про встановлення форм розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги».

Тіло рішення — це 48 додатків на 107 сторінках. Коментуючи його, перший заступник міського голови Микола Корнійчук повідомив, що документ передбачає єдиний підхід до формування тарифів на послуги тепломережі, водоканалу й ВУКГ, оскільки є відповідні накази Мінрегіонбуду, таблиці, затверджені Мінрегіонбудом.

«Відтепер, щоб сформувати тариф, необхідно внести у таблиці дані, зазначені у документах. Фактично, виконком не міг вносити правки у документ, який «спустили» із міністерства. Але згідно із законом він мав його затвердити», — пояснив Корнійчук.

На запитання «Вістей», коли діятиме новий підхід до формування тарифів, керівник відповів, що на нинішні тарифи він поки не впливає, але у майбутньому тарифоутворення формуватиметься по-новому.

«Якщо будуть зміни у вартості комунальних послуг, тарифи розраховуватимуться за методикою, затвердженою цим документом. Цією методикою користуватимуться в усій Україні, щоб не було приводу звинувачувати місцеву владу та надавачів послуг у завищенні чи заниженні вартості тарифів», — підсумував співрозмовник.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: