Бориспiль
C

Головні новини

На Київщині підробляли елітний алкоголь марок: Finlandia, Absolut, Kvint


На Київщині підробляли елітний алкоголь марок: Finlandia, Absolut, Kvint

У селищі Коцюбинське Києво-Святошинського району податківці "накрили" підпільний цех з виготовлення спиртного. Виробництво було налагоджено "на широку ногу": обладнання дозволяє говорити про масове виробництво фальшивого алкоголю.

Про це стало відомо з повідомлення Державної Фіскальної служби в Київській області.

В рамках проведення спецоперації "Акциз - 2016" та розслідування кримінального провадження, працівниками оперативного управління ГУ УКРІНФОРМ в Київській області спільно з управлінням захисту економіки в Київській області, департаментом захисту економіки Національної поліції України та слідчим відділом фінансових розслідувань Києво-Святошинського відділення Податкової інспекції.

Згідно з повідомленням, на території Києва та селища Коцюбинське в Київській області було виявлено незаконне організована діяльність з виготовлення фальсифікованих елітних алкогольних напоїв на обладнанні, що забезпечує масове виробництво.

Готова продукція розливалася в "Бег-ін-бокси" і реалізовувалася на території Києва та Київської області.

За результатами 5 обшуків в місцях виготовлення і зберігання фальсифікату, а також в автомобілі, на якому здійснювалася його транспортування, з незаконного обігу було вилучено: 20 літрів прозорої рідини з характерним запахом спирту, понад 5,5 тонн фальсифікованих алкогольних напоїв, а також марки акцизного податку України з ознаками підробки.

Конфісковано також автомобіль для розвезення товару та обладнання для виробництва елітних алкогольних напоїв (шланги, насоси, воронки, спиртометри, ароматизатори, бочки, порожні "Бег-ін-бокси" в кількості майже 3 тисячі штук).

Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 1,5 млн гривень.

ДФС у Київській області

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: