Бориспiль
C

Головні новини

Влада дійшла до «загубленої» дороги, що в напрямку об'їздної


Відрізок дороги довжиною в 1,7 км, яка допомогла б розвантажити Бориспіль від транзитного транспорту, багато років залишається непроїзним і без власника. Наразі влада вирішує питання «загубленої» дороги.

Тернистий шлях. Йдеться про частину дороги Бориспіль-Дударків, яка могла б стати малою об’їзною для транзитного трафіку, що в’їжджає в Бориспіль із боку Києва: у районі 35 км можна повернути ліворуч на вул. Броварську, потім на вул. Запорізьку, але «нічийний» непроїзний відрізок відділяє місто від об’їзної.

Проблемний відрізок дороги «випав» із карти автодоріг Бориспільщини. Цю ділянку знають як дорогу біля Промінського саду. Нині навколишня територія розпайована, а дорога перетворилися на смужки асфальту із вибоїнами та смітниками на узбіччі.

Легалізувати загублений відрізок дороги тривалий час намагалися міська і районна влада. Адже територіально він знаходиться на землях району, проте для Борисполя він є більш важливим, тому у міської влади є готовність його відремонтувати. Однак без офіційного статусу дороги і конкретного її власника витрачати бюджетні кошти на ремонт протизаконно.

Є результат. Нині дорожній марафон вийшов на фінішну пряму. Багатостраждальну дорогу взяв на баланс район як безгосподарну, а потім передав місту, про що 13 серпня 2019 року Бориспільська районна рада прийняла відповідне рішення, у якому йдеться: «Передати частину дороги Бориспіль-Дударків від перетину з вулицею Запорізька-Завокзальна-Північна до перехрестя з кільцевою дорогою (ПСО (Північно-Східний обхід) міста Києва) в адміністративно-територіальних межах Дударківської сільської ради з територіальної власності територіальних громад сіл Бориспільського району до комунальної власності міста Бориспіль».

Поки без акту. «Вісті» звернулися до першого заступника Бориспільського міського голови Миколи Корнійчука з запитанням про подальші кроки міської влади.

«Було політичне рішення району, — наголосив керівник. — Місто має прийняти дорогу у власність актом прийому-передачі, якого нам ще не надали. Я підписав письмове звернення до голови Бориспільської районної ради Владислава Байчаса з проханням надати нам відповідний документ. Потім рішенням міської ради дорогу буде прийнято на баланс і потрібно виготовляти проектно-кошторисну документацію на її капітальний ремонт, а після визначатися з фінансуванням», — прокоментував Корнійчук.

Офіційні характеристики відрізку дороги Бориспіль-Дударків

  • Протяжність — 1697 м погонних
  • Ширина проїжджої частини — від 4 до 8,5 м
  • Ширина тротуарів — відсутні
  • Площа проїжджої частини —11323 кв. м
  • У тому числі за типом покриття:
  • Грунтове — 5661 кв. м
  • Асфальтобетонне — 5662 кв. м (зруйноване асфальтобетонне покриття)

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: