Бориспiль
C

Головні новини

В Україні масово звільнять службовців райадміністрацій


У Кабміні вирішили звільнити з районних держадміністрацій близько 18,5 тисяч службовців. Кажуть, що таким чином підвищать ефективність.

Штат районних державних адміністрацій скоротять на 18449 позицій. Про це в четвер, 31 жовтня, повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет у Facebook.

За його словами, такі кадрові рішення допоможуть підвищити ефективність роботи держорганів.

«Рішення про скорочення було непростим, але необхідним. Ми повинні істотно підвищити ефективність роботи державних органів», — написав Дубілет.

Він перерахував кілька принципів скорочення:

  • частина функцій дублюються з об'єднаними територіальними громадами (ОТГ);
  • частину функцій ліквідують, оскільки вони виявилися застарілими і неефективними;
  • ще частину функцій мають намір перенести на більш високий рівень (ОДА, територіальних органів центральних органів влади або навіть Київ);
  • також деякі функції об'єднають.

Співробітників, які потраплять під скорочення, попередять за два місяці, а також виплатять їм всі компенсаційні витрати, в тому числі за невикористані щорічні відпустки.

Кожному держслужбовцю обіцяють знайти нову роботу. До цього процесу залучили Профспілки, вони будуть працювати з кожним держслужбовцям індивідуально.

«Пошук роботи, проведення професійного навчання, а також підготовка осіб до початку власного бізнесу будуть проводитися із залученням широкого кола організацій - бізнесу, ОТГ, профільних асоціацій тощо. Для цього всі співробітники будуть запрошені пройти профілювання», — написав міністр.

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: