Бориспiль
C

Головні новини

Відбулася презентація Батальйону патрульної поліції у м. Борисполі


4 грудня 2019 року в Центрі розвитку підприємництва Переяслав-Хмельницької міськрайонної філії Київського обласного центру зайнятості відбулася презентація Батальйону патрульної поліції у м. Борисполі для безробітних та шукачів роботи.

Інспектор відділу моніторингу та аналітичного забезпечення Батальйону патрульної поліції Дмитро Карпусь та інспектор відділу зв’язків з громадськістю капрал поліції Анна Бикова, ознайомили присутніх зі специфікою роботи в поліції та особливостями прийому на службу. Наголосили, що працівники патрульної поліції мають забезпечувати публічну безпеку й порядок, охороняти права й свободи людини, інтереси суспільства й держави, а також в рамках закону надавати допомогу особам, які такої допомоги потребують. Слухачам було запропоновано подати електронну заявку на участь у конкурсі та приєднатися до лав патрульної поліції м. Борисполя.

Учасники заходу цікавились умовами праці та її оплати, соціальним пакетом, знаннями та навичками, які необхідні для роботи в поліції, деталями прийому на службу. Також безробітні взяли активну участь у дискусії та мали можливість отримати індивідуальні консультації з питань, які їх цікавили.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: