Бориспiль
C

Головні новини

На Бориспільщині дротове радіомовлення відключать із 1 січня


Районне радіомовлення більше не звучатиме у районних радіоприймачах – таке рішення ухвалили депутати. Рішення історичне , адже у небуття відходить ціла епоха. Про це повідомляє Бориспільська районна рада.

«Судний день» для районного радіомовлення мусив настати. Адже з року в рік держава дедалі менше приділяла уваги діяльності проводового мовлення, на противагу районної влади, яка всіляко підтримувала комунальне підприємство. Як приклад, радіолінії роками не оновлювалися і не ремонтувалися. «Укртелеком» наразі майже не надає послуг з відновлення дротового радіомовлення, немає в штаті і спеціального працівника – радіомонтера. Населення просто відмовлялося від дротового радіо, адже по кілька місяців воно просто мовчало. Сьогодні послуга дротового радіо через свою застарілість, на жаль, є невигідною і незручною. Тож який сенс у подальшому існуванні проводового радіо, якщо його нікому слухати?

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

  1. Олег 13 грудня 2019 09:49
    • Не подобається
    • 0
    • Подобається
    А як буде оповіщення про надзвичайні сітуаціі? Наприклад про загрозу хімічного отруєння.
Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: