Бориспiль
C

Головні новини

Тарифи Укрпошти: листи і бандеролі подорожчають


Із січня поштовий оператор підвищує тарифи на міжнародні відправлення у декількох категоріях.

Зокрема, зміниться вартість доставки дрібних пакетів до країн Зони 1 та Зони 3: для відправлення масою до 250 г зросте на 0,25 долара, від 250 г до 2 кг — на 0,5 долара.

Про зони для міжнародних відправлень можна дізнатися за посиланням.

Таким чином, для відправлень з урахуванням збору за рекомендований статус (цей збір не зміниться) та ПДВ, фінальний тариф до сплати без знижок становитиме: на дрібні пакети вагою 0-250 г — від 6 до 6,3 доларів, вагою 250-500 г — від 11,4 до 12 доларів. Підвищення становитиме 3-5%.

«Щодо посилок масою від 10 кг, зміниться тариф лише для чотирьох країн: Велика Британія, Канада, Росія та США», — розповіли в Укрпошті.

Водночас, вартість доставки до країн Зони 2 залишиться незмінною. 

Підвищить з 1 січня Укрпошта тарифи і на послуги з пересилання простої кореспонденції та простих бандеролей на 12,5% для неопріоритених та на 10% — для пріоритетних відправлень.

Так, за пересилання простої бандеролі вагою до 250 г потрібно буде заплатити 13,5 (непріоритетна) або 16,5 грн (пріоритетна), вагою від 2 до 3 кг — 45 (непріоритетна) чи 55 грн (пріоритетна).

Послуги з пересилання простої письмової кореспонденції вагою до 50 г обійдуться в 9 (непріоритетні) або 11 грн (пріоритетні), вагою від 1 до 2 кг — у 36 (непріоритетна) чи 44 грн (пріоритетна).

На 14,2% підвищаться тарифи з пересилання рекомендованих відправлень — із 7 до 8 грн.

Зростуть із 1 січня і тарифи на доставку періодичних друкованих видань за передплатою — у середньому на 12-15%. 

Серед причин зростання тарифів в Укрпошті назвали падіння тиражів друкованої преси, які, за прогнозами компанії, падатимуть і надалі через цифровізацію та скорочення кількості жителів країни, особливо жителів сіл, які є основними передплатниками.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: