Бориспiль
C

Головні новини

У державну власність повернуто майже 10 га лісів у на території Гнідинської сільської ради


Київським апеляційним судом скасовано незаконне рішення Бориспільського міськрайонного суду Київської області та задоволено позов прокуратури про витребування у власність держави 9,9 га земель лісогосподарського призначення на території Гнідинської сільської ради Бориспільського району, які перебували у приватній власності фізичної особи.

Про це повідомляє Прокуратура Київської області.

Встановлено, що весь масив земель лісового фонду вибув із власності держави на підставі десяти розпоряджень голови Київської обласної державної адміністрації, якими, з метою уникнення законодавчого обмеження компетенції місцевих державних адміністрації, вилучено з постійного користування спеціалізованого державного лісогосподарського підприємства, змінено цільове призначення та передано у приватну власність громадянам для ведення особистого селянського господарства десять земельних ділянок лісового фонду площею по 0,99 га кожна.

В подальшому, після оформлення правовстановлюючих документів, за довіреностями від імені первісних набувачів впродовж двох днів увесь масив земель був відчужений на користь однієї фізичної особи.

Суд апеляційної інстанції погодився з доводами прокуратури щодо незаконності оскаржуваних актів голови облдержадміністрації та визнав, що спірні землі лісогосподарського призначення вибули з власності держави поза її волею, за відсутності рішення уповноваженого органу державної виконавчої влади, а тому вирішив повернути спірні землі їх законному володільцю – Українському народу.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: