Бориспiль
C

Головні новини

За тепло знову доплатить бюджет


Вже не вперше виконавчий комітет Бориспільської міської ради приймає рішення «Про надання дозволу комунальному підприємству теплових мереж «Бориспільтепломережа» на проведення коригування вартості послуг з централізованого опалення по окремих багатоквартирних будинках міста Борисполя, обладнаних будинковими засобами обліку теплової енергії». Цього разу переглядалася оплата за січень 2020 року.

Йдеться про 28 будинків, де мало квартир і велика площа зовнішніх стін, у яких показники лічильників тепла зашкалюють. Коштуватиме це міському бюджету в розмірі 93 566,14 грн — таку компенсацію заплатить місто «Бориспільтепломережі» за різницю в тарифах, щоб мешканці сплачували не за лічильником, а за нормами споживання. Також Микола Корнійчук повідомив, що при розрахунках оплати за тепло за лютий місяць застосовуватиметься вартість газу 4886 грн 59 коп. Транспортування коштувало 936 грн. Разом маємо 5822 грн 59 коп. Тож плата за тепло у лютому буде зменшена на 22,9%.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: