Бориспiль
C

Головні новини

Як подати документи для реєстрації у службі зайнятості в період карантину?


Державна служба зайнятості опублікувала покрокову інструкцію про реєстрацію незайнятих громадян онлайн

Перехід державних органів у дистанційний режим надання послуг – це не зупинка роботи. Зокрема, тим, хто нині втратив роботу,  можна  подати документи для реєстрації у службі зайнятості в електронному режимі.

Як роз’яснює Державна служба зайнятості (ДЦЗ), для цього потрібно:

На сайті служби зайнятості www.dcz.gov.ua оберіть рубрику «Електронне подання документів»та ознайомтесь із загальною інформацією.

Оберіть центр зайнятості, у якому ви плануєте перебувати на обліку як безробітний.

Завантажте із сайту дві заяви, роздрукуйте їх та заповніть власноруч. Поставте підпис та відскануйте заяви. Для цього використовуйте безкоштовні додатки на Play Market чи App Store.

Перелік необхідних документів для реєстрації в центрі зайнятості можна знайти за посиланням. Відскануйте або сфотографуйте їх.

Копії документів разом із заявами сформуйте в єдиний архівний файл (zip, rar).

Надішліть архівний файл на email обраного вами центру зайнятості. Адреси центрів зайнятості – за посиланням.

Чекайте відповідь від центру зайнятості щодо ухваленого рішення. Далі тримайте звязок із своїм кар’єрним радником через е-кабінет.

Також ДЦЗ звертає увагу на те, що у заявах мають бути зазначені  актуальні номери телефонів та поштові скриньки. Надсилати документи пропонують з понеділка по п’ятницю упродовж дня у робочі години.

Щоправда користувачі зазначають, що онлайн-подача документів для реєслатції у службі зайнятості зручна для тих, хто володіє комп’ютером на достатньому рівні. А соб для сільських жителів, які не мають комп’ютерів це справа складніша. 

 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: