Нові обмежувальні заходи

На території Бориспільського району відповідно до законодавства запроваджено додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на період карантину, зокрема щодо пересування та перебування громадян у громадських місцях у період вихідних і святкових травневих днів.

Починаючи із

  • 1 травня 2020 року 1300 (п’ятниця)  до 04 травня 2020 року 06. 00 (понеділок);
  • 9 травня 2020 року 1300 (субота) до 12 травня 2020 року 06. 00 (вівторок).

Дане рішення прийнято з метою вжиття необхідних додаткових заходів та враховуючи протокол Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 30.04.2020 року №13 терміном терміном на період вихідних і святкових днів.

Заборона ринкової та стихійної торгівлі

Важливо! Постановою Кабінету Міністрів України від 29.04.2020 року №313 дозволена діяльність агропродовольчих ринків, зареєстрованих, як оператор харчових продуктів – суб’єкт господарювання, що створює належні умови для реалізації (оптової реалізації) сільськогосподарської продукції, в тому числі харчових продуктів, на спеціально оснащених та відведених місцях відповідно до закону.

Оскільки на території Бориспільського району відсутні зареєстровані ринки або з наявністю експлуатаційний дозволів агропродовольчі ринки, які є операторами ринку харчових продуктів відповідно до Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів» протоколом №12 від 30 квітня 2020року комісії ТЕБ та НС прийнято рішення про заборону торгівлі сільськогосподарською продукцією, у тому числі харчовими продуктами, на об’єктах торгівлі (ринках) без відповідних дозвільних документів, передбачених Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Сільським радам, Бориспільському ВП ГУ НП  України у Київській області, Батальйону патрульної поліції в місті Бориспіль УПП у Київській області ДПП НП України, Бориспільському управлінню ГУ Держпродспоживслужби в Київській області надано доручення встановити контроль щодо недопущення неконтрольованої (стихійної) торгівлі в населених пунктах Бориспільського району, які не відповідають вимогам Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів». У разі виявлення порушень, притягувати винних осіб до відповідальності згідно з чинним законодавством.

Пости в аеропорт

На в’їзді та виїзді з ДП «МА «Бориспіль» буде облаштовано пости по забезпеченню безпеки дорожнього руху, публічного порядку та дотримання температурного режиму до покращення епідеміологічної ситуації в районі.

Виконання даного доручення Протоколу ТЕБ та НС покладено на Бориспільський ВП ГУ НП  України у Київській області, Батальйоу патрульної поліції в місті Бориспіль УПП у Київській області ДПП НП України та Батальйон поліції особливого призначення ГУ НП в Київській області.