Бориспiль
C

Головні новини

Державною комісією з питань теб та нс місто Бориспіль віднесено до зони «жовтого» рівня епідемічної небезпеки


За даними Бориспільського міжрайонного відділу лабораторних досліджень за період епідемії станом на 21.08.2020 у місті Борисполі зафіксовано 406 випадків підозри на захворювання COVID-19, з яких лабораторно підтверджено діагноз методом ПЛР дослідження у 201 особи, в тому числі у 21 дитини. У 108 осіб, з яких 14 дітей, повторний тест не виявив коронавірусної інфекції в організмі.
На сьогодні 49 жителів міста є активно хворими, з них 8 госпіталізовано до закладів охорони здоров’я.
Установлено 947 контактних осіб з хворими, які перебувають під наглядом сімейних лікарів.
За період епідемії 2 хворих жителів міста з підтвердженим COVID-19 померли.
20 серпня 2020 року відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де було затверджено рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення COVID-19. З 00 годин 00 хвилин 24 серпня (понеділок) почне діяти нове епідемічне зонування, згідно якого місто Бориспіль віднесено до зони «жовтого» рівня епідемічної небезпеки (у зв’язку з збільшенням нових підтверджених випадків захворювання).
У жовтій зоні додатково до протиепідемічних обмежень зеленої зони (носіння маски у громадських місцях, соціальна дистанція, використання антисептика, проведення масових заходів з не більше як 1 особою на 5 кв. м., перевезення пасажирів у громадському транспорті лише на сидячих місцях) забороняється:
  • відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди літнього віку;
  • діяльність хостелів;
  • робота після 24-ї та до 7-ї години розважальних закладів (нічних клубів), а також суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;
  • проведення масових заходів в закладах громадського харчування у кількості більш як 20 осіб та більше однієї особи на 10 кв. метрів.
Звертаємося до всіх мешканців міста, не наражайте на небезпеку себе та своїх близьких. Дотримуйтеся елементарних правил безпеки: користуйтеся масками та санітайзерами, дотримуйтеся соціальної дистанції, уникайте місць масового скупчення людей та за перших ознак захворювання звертайтеся до лікаря!
Не допустити подальшого поширення епідемії можемо тільки разом.
Будьте обережними, бережіть себе та своїх рідних!

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: