Бориспiль
C

Головні новини

Педагоги Бориспільщини звітували на колегії департаменту освіти і науки КОДА


Педагоги Бориспільщини звітували на колегії департаменту освіти і науки КОДА

17 березня на базі Щасливського навчально-виховного комплексу відбулося засідання колегії департаменту освіти і науки Київської облдержадміністрації.

У зустрічі взяли участь близько 50 освітян з районів та міст області. Бориспільський район представляли голова районної адміністрації Дмитро Воронін, заступник голови РДА Роман Шуменко, заступник голови районної ради Іван Недогибченко, начальник відділу освіти РДА Микола Каськів, начальник відділу освіти міської ради Тетяна Чорнойван.

Директор департаменту освіти і науки КОДА Віра Рогова висловила вдячність району за гостинність та озвучила найважливіші питання освітньої галузі, які перебувають на постійному контролі обласної державної адміністрації. Зокрема, вона наголосила на дотриманні санітарно-гігієнічних умов в шкільних їдальнях, важливості інклюзивної освіти та роботи психолога в шкільній аудиторії.
Педагоги Бориспільщини звітували на колегії департаменту освіти і науки КОДА

На початку засідання проаналізували стан функціонування освітньої галузі в Бориспільському районі. Нині тут нараховується 22 загальноосвітні навчальні заклади комунальної власності, 22 дошкільні навчальні заклади комунальної власності, 1 позашкільний навчальний заклад – районний будинок дитячої та юнацької творчості, приватний навчальний заклад «Золоче». В Гнідинській та Іванківській школах відкрито 2 інклюзивні класи. Групи для інклюзивного навчання створені в дитсадку «Вербиченька» с. Дударків та дитсадку «Їжачок» с.Велика Олександрівка. У школах району також навчається 117 дітей-переселенців з Донецької області, 78 – з Луганської області та 19 - з АРК та м. Севастополя. За заявами батьків впроваджена екстернатна форма навчання.

Дмитро Воронін поінформував, що в районі затверджена Програма розвитку системи освіти Бориспільського району на 2016-2018 роки. У кожному закладі є програма розвитку закладу. Пріоритетними є напрями та заходи програми, на які передбачалися кошти з місцевого бюджету: капітальні ремонти ДНЗ та ЗНЗ; створення районного опорного навчального закладу та його матеріально-технічне забезпечення; модернізація матеріально-технічної бази навчальних закладів організація якісного харчування дітей; забезпечення дітей послугами з оздоровлення та відпочинку.

Не менш важливим є підтримка працівників освітньої галузі. Відтак з районного бюджету виділено додаткові кошти (понад 2 млн. гривень) для виплати 20% надбавки педагогам за престижність. Крім того, запроваджено пільговий проїзд окремій категорії вчителів. Правом безкоштовного проїзду в межах району користуються 28 освітян — ті, кому доводиться долати великі відстані або ті, хто опинилися в складних життєвих обставинах.

В ході засідання педагоги опрацювали завдання навчальних закладів області з реалізації Стратегії національно-патріотичного виховання дітей та молоді, детально обговорили стан організації харчування у навчальних закладах, визначили завдання щодо завершення 2016/2017 навчального року.

Олександра ШОСТАК, прес-секретар

Бориспільська районна державна адміністрація

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: