C

Головні новини

Досягнення бориспільських спортсменів на чемпіонаті України з армспорту

Досягнення бориспільських спортсменів  на чемпіонаті України з армспорту

Успішно виступили на чемпіонаті України з армспорту спортсмени нашого міста з ураженнями опорно-рухового апарату.

У м. Харків, в якому і проходив цей всеукраїнський захід, наше місто делегувало трьох атлетів під керівництвом провідного професіонала Бориспільського центру спорту та ФЗН Хіценка Миколи Петровича. Це Кравченко Марію, Корчмарука Ігоря та Кузнецова Олександра.

Олександр виборов золоту медаль у ваговий категорії до 60 кг у двобоях на лівій руці. Ігор Корчмарук у своїй ваговій категорії став двічі призером чемпіонату серед чоловіків: срібним у двобоях на правій руці і бронзовим – відповідно на лівій руці. У жінок бориспільчанка Марія Кравченко виборола у своїй ваговій категорії срібну нагороду у змаганнях на лівій руці і бронзову медаль – у двобоях на правій.

Паралельно у том ж місті проходив і чемпіонат України з армспорту серед ветеранів. У цьому престижному спортивному ветеранському заході виступили і два наших бориспільських атлети. Це відомий в Україні фахівець з цього виду спорту, майстер спорту України з армспорту Хіценко Микола та знаний активіст і пропагандист цього виду спорту в м. Борисполі Вадим Антоненко, який, до речі, був і супроводжуючим наших учасників чемпіонату спортсменів з вадами опорно-рухового апарату.

Отже Микола Петрович Хіценко у змаганнях серед ветеранів 1967 р.н. та старше став чемпіоном України у ваговій категорії + 100 кг; у цій же ваговій категорії, але серед ветеранів у віці від 40 до 50 років Антоненко Вадим виборов бронзову нагороду чемпіонату.

Щиро вітаємо наших чемпіонів та призерів з досягненням високих результатів на всеукраїнському спортивному помості і бажаємо міцного здоров’я, благополуччя та нових спортивних успіхів.