Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільщина примножує природні багатства


Бориспільщина примножує природні багатства

13 квітня, за ініціативи голови Київської облдержадміністрації Олександра Горгана пройшла акція «Чистий четвер».

В усіх селах Бориспільського району садили дерева та кущі. Зокрема, у Великій Олександрівці посадили кущі бузка, калини, фортезії, жасмину... А в Щасливому — липову алею протяжністю 1 км.

В акції взяли участь співробітники Київської обласної державної адміністрації, Бориспільської районної державної адміністрації, представники органів місцевого самоврядування. Разом з громадою озелененням населених пунктів займалися Великоолександрівський сільський голова Галина Шевченко та Щасливський сільський голова Микола Шмаюн.
Бориспільщина примножує природні багатства

У Великій Олександрівці впорядкували територію біля центральної водойми. Напередодні тут були висаджені верби, калини, вишні, а сьогодні — кущі калини, бузку, жасмину. Роботи тривали близько години. Гуртом вдалося висадити 74 дерева та кущів. Їх було придбано за кошти сільської ради. Загальна вартість насаджень становила 50 тис грн.

Цього ж дня озеленювали вулицю Героїв Майдана в с.Щасливе. Уздовж дороги висадили липову алею протяжністю до 1 км. Усього 30 лип віком до 5 років кожна. Дерева були вирощені у фермерському господарстві «НАТ». Раніше, восени 2016 року, щасливчани висадили в центрі села алею дубів та сосон завдовжки понад 500 метрів.

ДОВІДКОВО.
Головна мета проведених заходів — формування екологічної культури у населення, збереження та примноження природних ресурсів. На превеликий жаль, протягом останніх 500 років Україна втратила понад дві третини лісів і нині за лісистістю посідає передостаннє місце в Європі. Ліси в нашій державі займають площу приблизно 9 млн га, тобто лише 15 % її території. Вже зараз великі території, насамперед на півдні та сході України, відчувають нестачу води, і це прискорює деградацію природного середовища. Тому подібні акції є вкрай необхідними та важливими для навколишнього середовища та сучасного суспільства. Не дарма вони проходять із залученням широких верств населення. Висаджують дерева та кущі у парках, скверах, гаях, біля дитячих садочків та навчальних закладів по всій території України, на берегах озер та річок.

Бориспільська районна державна адміністрація

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: