Жк Мрия
Бориспiль
C

Головні новини

Капела бандуристів дала старт культурному марафону до Євробачення в "Борисполі"


Капела бандуристів дала старт культурному марафону до Євробачення в "Борисполі"


Як повідомили в аеропорту, цикл заходів з нагоди прийдешнього свята євромузики відкрила Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди.

4 травня в аеропорту «Бориспіль» стартував культурний марафон на честь «Євробачення-2017». Цикл заходів з нагоди прийдешнього свята євромузики відкрила Національна заслужена капела бандуристів України імені Георгія Майбороди.

Аеропорт вирішив символічно розпочати акцію з традиційного українського мистецтва бандурництва. Багато іноземців у зоні Duty Free не могли відвести очей від дійства, знімали на пам’ять українських віртуозів. Далі буде цікавіше.



Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Календар публікацій
«    Липень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031