Бориспiль
C

Головні новини

Михайло Шкоруп — новий директор Бориспільської ДЮСШ


Михайло Шкоруп — новий директор Бориспільської  ДЮСШ

Шляхом переводу з посади тренера-викладача Бориспільської дитячо-юнацької спортивної школи на посаду директора призначено Михайла Шкорупа, який працюватиме за контрактом з 28 квітня 2017 року по 30 квітня 2018 року.
Михайло Шкоруп — новий директор Бориспільської  ДЮСШ

Відомо, що колишній директор закладу Євген Гомболевський написав заяву за власним бажанням.
Щодо процедури призначення нового очільника спортивної школи у соціальній мережі Facebook одразу розгорілися суперечки. З’явилося безліч коментарів з обуренням про «підковані рішення» у кулуарах місцевої влади.

Однак більшість людей кандидатурою новообраного директора задоволені і залишають дописи на зразок таких: «Хто, як не Шкоруп, знає, як це бігати і вибивати бензин чи кошти на харчування дітей, яких потрібно везти на змагання».

Досьє:
Михайло Іванович Шкоруп має вищу освіту за спеціальністю «фізичне виховання і спорт». Закінчив у 1998 році Український державний університет фізичного виховання і спорту. Стаж роботи за фахом — 19 років. Працював старшим тренером-викладачем відділення боксу. Є майстром спорту. Має другу кваліфікаційну категорію.

Павлина ОСТРОЗОРА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: