Бориспiль
C

Головні новини

Експертиза, але не та..


Експертиза, але не та..

Нова вимога законодавства, яка набрала чинності з 10 липня, щодо необхідності проведення не просто експертизи проектів, а комплексної державної експертизи, мало не поставила хрест на всіх проектах з будівництва, благоустрою, поліпшення технічного стану озер, які вже її пройшли, за яку сплачено кошти, і по яких уже могли розпочинатися роботи.

Про це повідомив перший заступник Бориспільського міського голови Микола Корнійчук на понеділковій плановій нараді. А проведення додаткової експертизи було б не лише додатковою витратою коштів, це б відстрочило виконання робіт ще на 2-2,5 місяця. Адже Бориспіль — не єдине місто із готовими проектами, і провести експертизу швидко точно б не вдалося.

На щастя, повторної експертизи проводити не доведеться. Вже наступного дня Микола Петрович повідомив, що Міністерство регіонального розвитку на своєму сайті опублікувало роз’яснення, яким дало можливість впроваджувати в життя усі ті проекти, на які до 10 липня було отримано експертизу кошторису. Тож під нововведення потраплять тільки нові проекти.

Ірина КОСТЕНКО

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: