Бориспiль
C

Головні новини

Бориспільські медики взяли участь в засіданні госпітальної ради Лівобережного госпітального округу


Бориспільські медики взяли участь в засіданні госпітальної ради Лівобережного госпітального округу

Київська область тримає передові позиції в Україні з організації роботи новостворених госпітальних рад госпітальних округів.

У двох із чотирьох створених госпітальних округів Київщини – Білоцерківському і Лівобережному вже відбулися перші організаційні засідання госпітальних рад. Проведення цих засідань ініціювала Київська обласна державна адміністрація.

Госпітальна рада Лівобережного госпітального округу 26 липня зібралася на своє перше засідання у Броварській центральній районній лікарні. Делегували до госпітальної ради своїх представників 11 учасників Лівобережного госпітального округу – міста Березань, Бориспіль, Бровари, Переяслав-Хмельницький і райони – Баришівський, Бориспільський, Броварський, Згурівський, Перяслав-Хмельницький, Яготинський, а також Калитянська об’єднана територіальна громада.

Серед 23 членів госпітальної ради – 11 головних лікарів і заступників головних лікарів, 7 осіб представляють органи державної виконавчої влади та місцевого самоврядування учасників госпітального округу, 2 лікарі, 1 представник медсестринства, 2 – органів місцевого самоврядування, 1 громадський діяч.

Директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Алла Арешкович представила всіх членів госпітальної ради, інформувала присутніх про стан реформування охорони здоров’я в Київській області та ознайомила із законодавчими та нормативно-правовими актами, які регламентують діяльність госпітальних рад.

Алла Арешкович висловила сподівання щодо продуктивної роботи госпітальної ради Лівобережного госпітального округу та ефективної співпраці всіх учасників округу для реалізації спільної мети – створення єдиного медичного простору Київської області, реалізації державної політики у сфері охорони здоров’я, забезпечення належної координації дій та співпраці всіх учасників госпітального округу для підвищення якості і своєчасності надання медичної допомоги населенню.

Керівник структурного підрозділу Київської облдержадміністрації з охорони здоров’я запевнила у готовності департаменту надавати організаційну та консультативну допомогу створеним госпітальним радам госпітальних округів та оперативного реагувати на всі рішення госпітальних рад.

Під час виступів, запитань та відповідей учасники засідання висловлювали своє глибоке розуміння відповідальності за роботу в госпітальній раді, усвідомлення того, що для організації належного функціонування госпітальної ради їм необхідно досконало знати свої повноваження і провести велику роботу як і з підготовки проектів планів розвитку госпітального округу та визначення перспективних закладів охорони здоров’я, так і з питань мережі закладів охорони здоров’я в госпітальному окрузі – створення, реорганізації і перепрофілювання закладів, що надають медичну допомогу, та спрямування коштів на зміцнення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я, які знаходяться в госпітальному окрузі.

Важливе завдання – оптимально розподілити функції щодо надання медичної допомоги між учасниками госпітального округу та визначити види й обсяги медичної допомоги, що має надаватися закладами охорони здоров’я на його території, відповідно до маршрутів пацієнтів у процесі отримання послуг первинної та вторинної медичної допомоги.

Головою госпітальної ради Лівобережного госпітального округу обрано головного лікаря Броварської центральної районної лікарні Валентина Багнюка, заступником голови госпітальної ради – заступника головного лікаря Бориспільської ЦРЛ, волонтера Євгенія Черенка, секретарем – громадського активіста з Броварів Олега Покляцького.

Бориспільська РДА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Календар публікацій
«    Вересень 2022    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930