Бориспiль
C

Головні новини

Гроші є, а освоїти їх тендер не дає


Гроші є, а освоїти їх тендер не дає

Проблему з тендерами обговорювали на плановій нараді. На сьогодні у Борисполі зупинено чотири тендери. Гроші у міста є, проте через ситуацію, що склалася, можна не встигнути із усіма запланованими роботами.

Так, у Борисполі дитячий садочок «Віночок», що на розі вулиць Головатого і Привокзальної, через два тижні можна було б запускати в експлуатацію. Але він і досі залишається без меблів. Раніше гальмував процес етап проведення тендерів, але його місто уже пройшло. Проте зараз втрутилися національна поліція Київської області та антимонопольний комітет. І тепер невідомо, чи питання вирішиться хоча б до 31 грудня. А все тому, що якась фірма з Харкова із одним засновником, однією людиною, яка там працює, пише скаргу, на яку реагують правоохоронці. У результаті, під загрозою робота цілого колективу в Києві — фабрики, яка виготовляє меблі для всіх дитячих садочків України, у тому числі і для столиці. І коли з області запитують, коли новозбудований дитсадок вводитиметься в експлуатацію, то у Борисполі можуть відповісти єдине: готові відкрити хоч і через два тижні, якщо будуть меблі.

Такі самі проблеми із будівництвом дитсадка на вулиці Володимира Момота, бо і той тендер зупинено на перевірку.
Часто тендери зупиняють на підставі надуманих причин. Наприклад, тендер по мамографу призупиняли тому, що у документації не було вказано, у якому кабінеті Бориспільської ЦРЛ апарат працюватиме. Невже це впливає на вартість мамографа?

Така ж сама ситуація і з тендером по дитячих майданчиках. Депутати визначилися із місцем, де їх потрібно обладнати, було проведено тендер, обрано виконавця, який виготовляє елементи дитячих майданчиків. У цього виконавця і матеріали надійніші, і якість краща. Але хтось був проти…

Ірина Голуб

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: