Бориспiль
C

Головні новини

Супермаркети заполонили Бориспіль


Супермаркети заполонили Бориспіль

Рустам Хамракулов каже, що проблема появи гральних автоматів у Борисполі глибша, ніж здається, і ніхто не хоче дивитися в її корінь: «Гральні зали — наслідок відверто злочинної політики місцевої влади. Чому сьогодні у Борисполі вже більше сорока гральних залів?

Усіх їх відкрито не в спеціально збудованих приміщеннях, а в орендованих колишніх магазинах. Власники цих магазинів були змушені закрити їх і здати в оренду тому, хто сьогодні може платити — гральному бізнесу. Чому магазини закрилися? Вони не витримали конкуренції з надмірною кількістю супермаркетів, дозволи на будівництво яких видає міська рада різних скликань. Тепер у центрі Борисполя, крім ринку, маємо «Біллу», «Сільпо», дві «Фори» плюс новий «АТБ». Ці супермаркети обступили з усіх боків міські школи.

При цьому всі забули, що саме власникам малого бізнесу, тим закритим магазинам, Бориспіль завдячує своїм бюджетом і саме вони годували місто у важкі 90-і. Проблема надзвичайно складна, і нам треба її вирішувати, якщо ми хочемо, щоб у наших дітей було майбутнє».

Додам, що — як би банально це не звучало — все дійсно залежить від кожного з нас. Кожен обирає, де купити хліба дорогою з роботи. І якщо в супермаркетах черги, якщо натовп бориспільців стоїть на відкритті чергової потвори навпроти центральної площі — то це і є наш із вами вибір. Вибір цієї політики хапуг, вибір гральних автоматів, вибір злочинності й наркоманії, яку вони за собою тягнуть. Для багатьох це звучить як далекий дзвін, та коли вашу дитину хтось запросить спробувати солодкий заборонений плід, ви все зрозумієте — аби не було пізно.

Сергій КРУЧИНІН

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: