Бориспiль
C

Головні новини

Оновлено перший поверх у Бориспільському Державному історичному музеї


Оновлено перший поверх у Бориспільському Державному історичному музеї

Хоча ремонт у Бориспільському Державному історичному музеї зроблено лише на першому поверсі, заклад відновлює роботу 25 січня.

Із травня 2017 року музей перебував на ремонті. У 2018 році були запитання: скільки ще триватимуть роботи і чому процес розтягнувся?
Оновлено перший поверх у Бориспільському Державному історичному музеї

«Усе пов’язано із фінансуванням. Не хотіли мати справу із тендерами, тому виділяли по 199 тис. грн. Коли кошти закінчувалися і доводилося чекати сесії, ремонтні роботи призупинялися. На лютневій сесії плануємо виділити ще один транш — 199 тис. грн, щоб відремонтувати і другий поверх. Роботи на першому поверсі завершено і музей працює», — розповів «Вістям» Микола Корнійчук, перший заступник міського голови.
Оновлено перший поверх у Бориспільському Державному історичному музеї

Директор музею Наталія Йова провела екскурсію оновленими залами: м’який колір стін, підлога з паркетної дошки у залах і лінолеум під паркет у робочих кабінетах, нове освітлення залів.

«Не вважаю, що ремонт затягнувся, — зазначає Наталія Вікторівна. — Виконано великий обсяг робіт, довелося знімати підлогу та покриття стін. Музей відкрили у 1990 році й ні разу не ремонтували, у 2004-му зроблено нову покрівлю. Косметичні ремонти, які виконували власними силами, давали слабкий ефект. Зате сьогодні ви побачили, як змінився музей. Хочеться звернути увагу, що зроблено спеціальне музейне освітлення, яке забезпечує фіксацію світла на експозицію. Виготовлено шафи, скляні колби-вітрини… Меблі роблять майстри із Переяслава», — говорить пані Наталія.

За словами керівника, найважчий процес у підготовці до повноцінного відкриття музею — це побудова експозицій, які будуть оновлюватися, але на основі існуючих раніше.

• До слова. У музеї діятиме виставка одягу з колекції Оксани Гордієнко — наукового співробітника музею у Пироговому, яка виставляє власну колекцію.
Відкриття — 25 січня о 14.00.

Ірина КОСТЕНКО

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: