Бориспiль
C

Головні новини

Коштом активістів вшанують Остапа Вереса


Коштом активістів вшанують Остапа Вереса

В Борисполі у суботу, 17 лютого 2018 року об 11 годині на розі вул. Остапа Вересая та провулку з такою ж назвою планується встановити меморіальний об’єкт — пам’ятний знак на честь відомого українського кобзаря, ім’я якого пов’язане з Павлом Чубинським.

Пам’ятний знак встановлюється за ініціативи і за кошти міських активістів. Питання про встановлення об’єкта було винесене на засідання виконавчого комітету, і його схвалили одностайно. За описом, це буде камінь із табличкою, де вибитий барельєф Остапа Вересая та напис.

Одним із ініціаторів ідеї встановлення меморіального знака був Анатолій Теплицький, пенсіонер, а раніше — директор Криворізького інституту ім. Петра Калнишевського. Він був присутній на засіданні виконкому і зазначив, що доля нещодавно закинула його до Борисполя і для міста у нього є ще багато ідей щодо вшанування історичних постатей. «Камінь для меморіалу прибув із кар’єра аж із Житомирщини. Під ним буде ще й капсулу закопано зі зверненням бориспільців до своїх нащадків», — анонсував активіст і запросив усіх бажаючих на відкриття знаку.

До слова.
Борисполю хочуть презентувати літак
Анатолій Теплицький також повідомив, що криворіжці хочуть подарувати Борисполю літак і зазначив, що хотів би, щоб він стояв при в’їзді до міста. Він же готовий подбати про організацію доставки повітряного судна до нашого міста.

Інна КРИНИЧНА

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: