Бориспiль
C

Головні новини

У Борисполі нагородили переможців конкурсу малюнка «Рідна країна – безпечна країна"


У Борисполі нагородили переможців конкурсу малюнка «Рідна країна – безпечна країна"

У Борисполі найерудованіші художники-знавці правил дорожнього руху навчаються у ЗОШ № 3 та НВК «Гімназія «Перспектива». Про це свідчать результати Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнку «Рідна країна – безпечна країна: як треба поводитися на дорогах!». Конкурс організований Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей та громадським рухом Миколи Томенка «Рідна країна».

Школярі молодшої ланки малу змогу засвоїти правила безпечної поведінки з вуст поліцейських під час Тижня знань правил дорожнього руху, який провела провідний бібліотекар філії Ніна Бахмат. Почуте під час зустрічі діти відобразили в малюнках, які надалі взяли участь у конкурсі.

Перше місце виборов Максим Тютюнник (ЗОШ №3), за що отримав подяку та дарунок від Київської обласної бібліотеки для дітей. На другій сходинці опинилася Кручиніна Кароліна, на третій – Авраменко Кирил (обоє учні гімназії). Вони отримали в подарунок книги.

Всі учасники конкурсу без подарунків не залишилися, одержали патріотичні флайтери. А директора ЗОШ № 3 Ірину Панкявічене та класного керівника 4-Б з гімназії «Перспектива» Наталію Самородову нагородили Подяками. До речі клас Наталії Вікторівни у повному складі взяв участь у конкурсі.

Ольга Огняник, фото автора

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: