
21 березня на форумі «Стратегії фінансової трансформації» заступник генерального директора ДП МА «Бориспіль» Кирил Звонарьов висвітлив досвід подолання кризи у головному аеропорту України.
Провідні фінансові експерти звернули увагу, що аеропорт «Бориспіль» — одне з небагатьох держпідприємств, яке здійснило ефективну трансформацію бізнес-моделі та може пишатися кардинальним покращенням показників. Кирил Звонарьов розповів, як команда реформ шукала можливості змін, розробляла та впроваджувала нову стратегію, та з якими перешкодами зіткнулася.
Топ-менеджер аеропорту також зауважив про роль лідерства та командної роботи під час трансформації підприємства.
«Командна робота є запорукою успіху при впровадженні змін у компанії. До успіху ведуть професійність, мотивація, лідерські якості та впевненість у результаті. Саме команда, яка це розуміє, здатна здійснити трансформацію збиткового та неефективного підприємства у прибутковий аеропорт-хаб. Успіх реформ — не подарунок долі, а результат командних зусиль», — зазначив Кирил Звонарьов.
Нагадаємо, що у 2017 році аеропорт «Бориспіль» залучив рекордну кількість пасажирів — 10,55 млн пасажирів, отримав 2 млрд грн прибутку, перерахував державі податків та дивідендів 1,9 млрд грн.
Стратегії фінансової трансформації — бізнес-захід, присвячений «проривним» технологіям та інноваціям, на якому головні фінансисти країни обговорюють зміни, які вони здійснюють у своїх сферах бізнесу, а також діляться способами їх застосування для підвищення вартості бізнесу, його ефективності та прибутковості. Цього року захід зібрав понад 200 лідерів та топ-менеджерів фінансового сектору України.



коментарі