Бориспiль
C

Головні новини

Підмочений Бориспіль


Підмочений Бориспіль

Ці дві калюжі в центрі Борисполя, напевне, вже стали візитівкою нашого міста. Вони з’являються не лише у період танення снігу, але і після кожного серйозного дощу.
Підмочений Бориспіль

Із калюжею, що розливається на автобусній зупинці н6авпроти входу до міського парку, навіть боротися намагалися — проклали тоненький канал для відведення води. От тільки, напевне, він виявився занадто тоненьким. Бо не справляється із водою, яка збирається під бордюром. А вона повстю перекриває пішохідний перехід. Підхід до пішохідного переходу спробували підняти, асфальтовою доріжкою. Але замало. Людям все одно доводиться перестрибувати калюжу.
Підмочений Бориспіль

Калюжа на тротуарі перед входом до реєстраційної служби раніше була не настільки «глибоководною». Та після того, як поклали тротуарну плитку перед АТБ, піднявши ділянку над рівнем сусіднього тротуару, той тротуар постійно перетворюється на непрохідну водну перепону.
Підмочений Бориспіль

Цікаво, чи замислювався хтось із відповідальних осіб, щоб подбати про відведення води з тих калюж? Бо це не кучугури снігу, які навесні розтануть. Проблема існує протягом усього року. Будемо чекати доки вода зруйнує покриття зупинки та тротуару? Невже відновлювати їх буде дешевше?
Чи це така фішка у нас — «пдмочена» репутація міста Боисполя?

Ірина КОСТЕНКО

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: