Подписка на газету вести
Бориспiль
C

Щотижневе видання «Вісті.Інформація.Реклама»

Головні новини

02 сер 2021
1 026 0

На базі лікарні працюватиме клінічна кафедра Міжнародного європейського університету

Питання надання дозволу на розміщення клінічної кафедри приватного закладу вищої освіти «Міжнародний європейський університет» на базі КНП «ББЛІЛ» розглянув виконавчий комітет Бориспільської міської ради у понеділок, 2 серпня. 

02 сер 2021
614 0

Ситуація з аварійним корпусом пологового відділення поки без змін

Питання пологового відділення, яке знаходиться в аварійному стані після проведення ремонтних робіт недобросовісним підрядником, порушив на нараді у міського голови 2 серпня колишній депутат міської ради Олег Верес. 

30 лип 2021
882 0

«Алею пеньків» біля озера Гульківка поповнила «алея сухостою»

Кожного разу під час обговорення чергового видалення зелених насаджень представники міської влади виправдовуються на закиди опонентів, стверджуючи, що у місті висаджується набагато більше дерев, ніж вирубується. 

29 лип 2021
566 0

Каналізаційні стоки як джерело тепла: реальність чи фантазії?

Будівництво потужних сучасних очисних споруд на Бориспільщині розпочалося у 2011 році. Замовником будівництва виступило управління капітального будівництва Міністерства регіонального розвитку України, на роботи було витрачено 270 млн грн із державного бюджету. У 2014 році роботи припинилися, коштів

29 лип 2021
632 0

Питання каналізації поки без вирішення

Питання каналізаційних стоків у Бориспільській, Гірській та Пристоличній громадах досі без вирішення. Вже відбулась повторна зустріч фахівців у Київській облдержадміністрації, але закінчилась, як і попередня — без результату.

29 лип 2021
818 0

Затверджено концепцію розвитку ДЮСШ

Згідно з президентським проектом реконструкції 18 спортивних інтернатів та 100 ДЮСШ з метою забезпечення кращої підготовки спортсменів у Київській області цьогоріч заплановано приведення до сучасних вимог шести комунальних спортивних закладів. Одним із них стала Бориспільська ДЮСШ.