Бориспiль
C

Головні новини

Науково-практична конференція в Борисполі до 100-ряччя О. Гончара


Науково-практична конференція в Борисполі до 100-ряччя  О. Гончара

3 квітня в актовій залі Бориспільської міської ради відбулася науково-практична конференція до 100-річчя письменника Олеся Гончара (1918 — 1995), «Собор» якого є в програмі 11 класу.

Організатор — голова бориспільського осередку політичної партії «Патріот» Анатолій Теплицький. Відкрив конференцію секретар Бориспільської міської ради Ярослав Годунок. Далі виступали Анатолій Теплицький, Микола Голомша, Валентина Стрілько-Тютюн, Володимир Шовкошитний, Жанна Кручиніна.

Організатор дозволив через гучний зв’язок почути присутнім розмову письменника з дружиною Валентиною Данилівною. Доповідачі зійшлися на думці, що головною заслугою літературного й політичного діяча, який працював у радянській Україні, було збереження й розвиток літературної української мови, адже писав свої твори він виключно рідною мовою, хоча змальовував, у тому числі, й «радянські цінності» (за словами письменника В.Шовкошитного).

Ще ті, хто особисто знав Гончара, і ті, хто справді читав його твори, одностайні у твердженні, що був він людиною найвищого морального гатунку.

Сергій КРУЧИНІН

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: