Жк Мрия
Бориспiль
C

Головні новини

На території аеропорту "Бориспіль" патрульні затримали громадянина, який керував авто під дією наркотиків


На території аеропорту "Бориспіль" патрульні затримали  громадянина, який керував авто під дією наркотиків

Патрульні зупинили громадянина, який керував авто під дією наркотичних засобів

Патрулюючи територію аеропорту «Бориспіль» сьогодні, близько 13-ї години, інспектори звернули увагу на водія автомобіля ЗАЗ, оскільки він керував не пристебнувшись ременем безпеки.

Транспортний засіб патрульні зупинили, а під час спілкування із 22-річним водієм помітили, що він перебуває в стані наркотичного сп’яніння. Про це свідчили явні ознаки – сповільнена та нечітка мова.
На території аеропорту "Бориспіль" патрульні затримали  громадянина, який керував авто під дією наркотиків

Чоловік погодився пройти перевірку в медичному закладі, де підозри патрульних підтвердив лікарський висновок. Водій керував у стані наркотичного сп’яніння – вживав амфетамін та канабіс.

Відтак, патрульні склали на громадянина протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (керування в стані сп’яніння) та винесли постанову за ч.5 ст.121 КУпАП (порушення правил користування ременями безпеки). Також у нього вилучили водійське посвідчення.

Автомобіль передали колезі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код:
Календар публікацій
«    Липень 2026    »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031