Бориспiль
C

Головні новини

Безкарна стихійна торгівля


Безкарна стихійна торгівля

Стихійна торгівля у центрі Борисполя лишається непоборною: міський відділ контролю за благоустроєм намагається навести лад, натомість у суді порушників милують.

Минулого тижня у продавців промислових товарів у непризначених для торгівлі місцях було вилучено увесь їх крам. Нагадаємо, біля магазину «Рошен» особи ромської національності та окремі столичні підприємці продають постільну та нижню білизну, шкарпетки та верхній одяг. Складені матеріали на вилучення було передано до суду. Проте суддя Бориспільського міськрайонного суду Юрій Кабанячий торгашам виніс попередження та присудив мінімальний штраф у розмірі 310 грн за порушення правил торгівлі. Після чого у весь товар було повернуто його власникам.

Керівник відділу контролю за благоустроєм, Рустам Хамракулов, зазначає, що боротися зі стихійною торгівлею законними методами складно. «За тиждень ми складаємо до десятка попереджень, не одну справу направляли до суду, але безрезультатно. Суддя Юрій Кабанячий вже вдруге не вбачає порушень у несанкціонованій торгівлі, порушники лишаються непокараними», — обурено коментує керівник. «Найзухвалішими у даній ситуації стають самі порушники, бо відразу після виходу із зали суду вони йдуть торгувати повернутими товарами поблизу Сільпо», — розповідає Хамракулов.

Міська влада досі обдумує можливі методи припинення торгівлі на центральний вулиці Борисполя. Плани, кажуть чиновники, є, однак їх не озвучують.

Тетяна ХОДЧЕНКО, фото автора

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: