Бориспiль
C

Головні новини

46 сесія Бориспільської міської ради: бюджет перерозподілили


46 сесія Бориспільської міської ради: бюджет перерозподілили

46 сесія Бориспільської міської ради досягла рекордної тривалості — завершилася близько 20.00, хоча розпочалася оперативно. Перелік питань був довгий — до 185 пунктів основного списку, внесено ще понад 40 додаткових.

Додаткових коштів бюджет Борисполя не отримав, тому більшість змін до бюджету завдяки економії під час закупівель у системі «Прозоро».

Серед змін до бюджету передбачено видатки на оплату енергоносіїв КНП «Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги» (амбулаторії) – 146 810 грн. а також 199 000 грн. на поточний ремонт нежитлового приміщення під медамбулаторією №2 на вул. Київський Шлях, 24 (рішенням цієї сесії амбулаторії №2 було передано підвальне приміщення, на використання якого є дуже цікаві задумки).

Передбачено 120 000 грн. видатків на виконання міської Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет. 900 000 грн виділено на придбання двох спецавтомобілів для КНП «Бориспільський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Планується виконати поточний ремонт огорожі скейтпарку на 132 467 грн та виконати роботи з поточного ремонту освітлення того ж майданчику на суму 38 128 грн.

Ірина Костенко


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: