Бориспiль
C

Головні новини

Ілля Луців: «Потрібні медики для роботи в інфекційному відділенні ББЛІЛ із хворими на COVID-19»


«У переобладнаному неврологічному відділенні ББЛІЛ під інфекційне на випадок спалаху коронавірусу на Бориспільщині мало бажаючих працювати – лише чотири медики», — повідомив на позачерговій сесії Бориспільської міської ради 1 квітня лікар і депутат Ілля Луців.

Відомо, що КНП «ББЛІЛ» не внесене до переліку лікарень для госпіталізації хворих на COVID-19. Однак, при ускладнених ситуаціях із поширенням інфекції місцеву лікарню можуть додати до такого списку медзакладів, якщо буде відповідне рішення Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА. Тож ББЛІЛ має передбачити найскладніший розвиток подій і бути готовою до них – із цією метою готується інфекційне відділення.

«Вісті» поцікавилися у лікаря ББЛІЛ Іллі Луціва, чи знайшлися охочі працювати у інфекційному, де, за його словами, передбачено 40 ліжок, але можливе розширення до 50 ліжко-місць.

«Станом на 3 квітня маємо лише чотири лікарі, які зголосилися працювати у новоствореному інфекційному. Я також серед них. Потрібен ще хоча б один лікар, а також середній і молодший медичний персонал, волонтери. Бажаючих немає! Це проблема», — заявив Ілля Луців. 

Також він повідомив, що у такій ситуації до роботи в інфекційному долучатимуться лікарі-інтерни, закріплені за ББЛІЛ. 

За словами Луціва, перший волонтер інфекційного — активіст і керівник міського відділу контролю за благоустроєм Рустам Хамракулов, який пообіцяв за потреби бути водієм чи санітаром.

На запитання, чи потрібно зараз думати місцевій владі й адміністрації ББЛІЛ про виділення інших додаткових площ під можливе розміщення коронавірусних хворих, відповів: «Наразі такої необхідності немає. Переяславська лікарня, яка передбачена для госпіталізації пацієнтів із COVID-19, вже максимально розширює такі площі для інфікованих із області, а хворі з іншими діагнозами для госпіталізації з Переяславщини уже надходять до Бориспільської лікарні. ББЛІЛ працює у посиленому режимі», — повідомив Луців. 

На його думку, на часі – кадрова комплектація інфекційного відділення, адже про додаткове фінансування й безкоштовне харчування для медиків, які працюватимуть із інфікованими COVID-19, подбали за рахунок місцевих бюджетів.

Нагадаємо, на базі ББЛІЛ є 11 апаратів штучної вентиляції легень (ШВЛ), один з яких дитячий. За словами Луціва, у інфекційному відділенні передбачені для використання 8 із них, решта – для інших відділень. Таке оснащення вважається достатнім і кращим, порівняно з іншими колишніми районними лікарнями Київщини.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: