Бориспiль
C

Головні новини

Боротьба з наркотиками — кому потрібно?


Боротьба з наркотиками — кому потрібно?
Громадське формування «Сектор Безпеки» знову намагається підняти питання боротьби з наркообігом у Борисполі на рівні громадськості. Сьогодні спроби активістів розтлумачити стихійність цього явища і необхідність з ним боротися найчастіше натикаються на глуху стіну байдужості. Навіть серед тих, хто мав би жити інтересами громади.

Богдан Меташоп, ГФ «Сектор Безпеки»:
— Зараз ми скрізь бачимо засмічені шприцами закутки біля гаражів та підвалів, росте кількість крадіжок, збільшується кількість підозрілих осіб в районі залізничного вокзалу та й просто на вулицях міста.
Боротьбу з наркоманією «Сектор Безпеки» вважає одним з пріоритетних своїх завдань. З початку своєї роботи ми виявляємо та повідомляємо правоохоронні органи про випадки виготовлення та збуту наркотичних речовин, пояснюємо молоді небезпеку їх вживання.

Можна з упевненістю стверджувати, що наркообіг у Борисполі набирає обертів. Робота, яку ведуть «Сектор Безпеки» та Управління патрульної поліції, зводиться нанівець. Головних причин дві — безкарність та байдужість.
Безкарність існує завдяки нашій системі судочинства та збору доказів. Щоб довести, що особа займається збутом наркотиків, необхідно провести цілу низку заходів, внаслідок чого наркодилер неодмінно дізнається, що проти нього ведеться слідство. Навіть якщо вдається затримати його на гарячому, то, як доводять прециденти, швидше за все, суддя його випустить.

Байдужість ще страшніша. Виявляється, що крім кількох активістів та людей, чиє життя зламали наркотики, боротьба зі страшним лихом нікого не цікавить.

Рустам Хамракулов, голова ГФ «Сектор Безпеки»:

— Нам не зрозуміла позиція абсолютної більшості депутатів Бориспільської міської ради, які не збирають відповідну інформацію на своїх округах, не приходять на суди, щоб на власні очі бачити процес судочинства та інформувати тих, хто їх обрав. На кожному окрузі є свої наркопритони і наркоторговці. Але деякі депутати у раді займаються захистом власних бізнес-інтересів, хоча володіють більшими повноваженнями, ніж представники громадських формувань. Уже більше року активно та дуже суттєво допомагає нашій діяльності Володимир Ілліч Шалімов, за що висловлюємо йому щиру подяку.

Якщо систему судочинства ми змінити не можемо, то боротися з байдужістю — обов’язок кожного!
«Сектор Безпеки» закликає всіх, а в першу чергу, депутатів, долучитися до боротьби з наркообігом у нашому місті. Разом зробимо наше місто безпечним!

«Сектор Безпеки» закликає долучатися до наведення порядку і спокою у Борисполі. Тел.: 063 571 5050
Телефон патрульної машини «Сектора Безпеки» —
(093) 197-99-97. З 23:00 до 05:00


Сергій КРУЧИНІН,
фото — ГФ «Сектор Безпеки»

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: