Бориспiль
C

Головні новини

В Бориспільському музеї відкрилася виставка "Життя з ароматом квітів"


В Бориспільському музеї відкрилася виставка  "Життя з ароматом квітів"
3 березня у музеї відкрилася виставка "Життя з ароматом квітів" Юлії Томеско-Мазманян. На відкриття виставки завітали родичі художниці, колеги по пензлю та просто поціновувачі прекрасного.

Юлія Томеско-Мазманян народилася 1979 року у Запорізькій області. Навчалася у Дніпропетровському Національному університеті ім. О. Гончара за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», який закінчила у 2008 році. Брала участь у художніх виставках у Києві, Борисполі, Дніпрі та багатьох тематичних заходах, перемогла у конкурсі "Autumn-2015" West East Art Gallery міста Едмонтона, Канада. Її роботи прикрашають приватні колекції різних країн Європи та Америки. Є членом Творчого клубу «Спілка митців Борисполя».

Представляли художницю, її творчість, ділилися враженнями Тетяна Гойда, старший науковий працівник музею, Олена Кравчун, керівник «Спілка митців Борисполя», художниці Олена Гур'єва, Тетяна Кучмій, поет Михайло Боярко та інші.
В Бориспільському музеї відкрилася виставка  "Життя з ароматом квітів"

Є вельми символічним час, коли відкрилася і триває ця виставка - самісінький початок весни. Адже на її картинах - квіти, а весна, як відомо - це час, коли усе квітне. Тож не дивно, що ці роботи наповнюють душу світлом, пробуджують властиві порі початку весни відчуття, надихають на поезію. Картини витончені і легкі, а кольори на них чисті, як весняна вода.

Насолодитися і надихнутися можна в музеї до 19 березня, саме до цієї дати триватиме виставка.

Ярослав Костін, старший науковий працівник музею
Фото автора


Бориспільський державний історичний музей

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: