Бориспiль
C

i-visti.comСтара версія сайту

Головні новини

Рекордний рік аеропорту «Бориспіль»

Рекордний рік аеропорту «Бориспіль»
У 2016 році аеропорт «Бориспіль» досягнув максимальних показників за всю історію існування підприємства. Кількість обслугованих пасажирів за рік зросла на 1,37 мільйони - до рівня 8,65 млн чоловік. Найбільше зростання досягнене завдяки залученню з іноземних ринків трансферних пасажирів. За рік кількість таких пасажирів збільшилась на 0,76 мільйони - до рівня 2,31 млн пасажирів.

«Україна перетворюється на транзитну державу. Результати аеропорту «Бориспіль» підтверджують, що це не просто декларації. Мільйони транзитних пасажирів - це прибуток держпідприємства та поповнення бюджету. В порівнянні з дореформеним 2014 роком, відрахування до держбюджету зросли у сім разів та склали у 2016 році 1,55 мільярди гривень», - прокоментував Євгеній Дихне, керівник аеропорту «Бориспіль».

Збиткове у 2013-2014 роках Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» у 2015-2016 роках перетворилося на зростаюче та високоприбуткове.

Міжнародний аеропорт "Бориспіль"

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментарий

  1. Виталий 12 січня 2017 13:35
    • Не нравится
    • 0
    • Нравится
    Украину все облетают стороной, достаточно открыть Flyradar24 и посмотреть.
Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Вопрос: 156+2
Ответ:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код: