Бориспiль
C
» » Бориспільські дівчата на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Бориспільські дівчата на чемпіонаті України з пауерліфтингу


Бориспільські дівчата на чемпіонаті України з пауерліфтингу

Бориспільські пауерліфтери повернулися з чемпіонату України з чудовими результатами, а тренер Юрій Ликов виконав норматив МС України.

14 — 21 вересня у Луцьку проходив Чемпіонат України з класичного пауерліфтингу серед всіх вікових груп. Перше командне місце серед дівчат до 18 років здобула збірна команда Київської області. П’ятеро з шести дівчат у збірній — бориспільчанки. Ще одна — з Бородянки. Фінансувалася поїздка, як і має, за державні кошти (КОДА). На змагання зібралося близько чотирьохсот учасників з усіх областей України.

До Луцька збірну повіз тренер Юрій Володимирович Ликов. Крім успішної роботи тренером, Юрій Ликов відомий своєю активною громадською позицією, є членом ГФ «Сектор Безпеки». На змаганнях він мав три ролі — власне віз збірну, працював у якості судді та виступав сам. У Луцьку Юрій виконав омріяний норматив — норматив майстра спорту України.
Юрій Ликов

«Всі дні було важко, — говорить тренер. — Адже виступали мої учні, не все в них було гладко. Весь час на нервах, втрачав через це у вазі. А мій виступ було призначено аж на останній день змагань.
Я треную молодь і тому для мене важливо показувати їм приклад. Я хочу саме особистим прикладом довести, що все можливо, навіть не дивлячись на вік. У 42 все тільки починається».

Всі дівчата пишаються своїм тренером.

Марія Білоус

Марія Білоус
Учениця ЗОШ №7, вихованка Бориспільського центру спорту та фізичного здоров’я населення.
Змагання у Луцьку стали для Марічки всеукраїнським дебютом. Вона зайняла третє місце, при цьому на 25 кілограмів покращила свій результат.
«У порівнянні з іншими змаганнями, на всеукраїнському чемпіонаті було більше відповідальності, були більш сильні суперники. Але непереможних не існує».

Ангеліна Киях
Ангеліна Киях
Навчається у Київському коледжі легкої промисловості, вихованка Бориспільської дитячої та юнацької спортивної школи. Найдосвідченіша в команді, займається пауерліфтингом два роки. Кандидат у майстри спорту України, призерка двох чемпіонатів Європи. Зараз готується до чемпіонату України в лютому.
«Мій виступ у Луцьку міг бути й кращим, але в будь-якому разі це новий етап, новий досвід. Чому пауерліфтинг? Більшість дівчат займаються танцями, а я хотіла бути іншою».

Олеся Голіяд
Олеся Голіяд
Олеся навчається у 11—А гімназії «Перспектива», вихованка Бориспільської дитячої та юнацької спортивної школи. Зайняла друге місце. Займається півтора роки, минулого року була третьою. Підготовка далася тяжко — довелося зігнати сім кілограмів ваги, щоб потрапити у категорію.
«Мені подобається цей спорт, подобається піднімати все більшу вагу, ставити перед собою нові цілі та досягати їх».

Вікторія Волощенко
Вікторія Волощенко
Вихованка Бориспільського центру спорту та фізичного здоров’я населення. Поступила на навчання до Польщі. Про неї Юрій Ликов каже: «Талант. Шкода, що їде з України».
«Я просто знайшла себе у цьому спорті. Це задоволення — при моїй власній вазі 46 кілограмів підняти сто».

Валерія Компанієць
Валерія Компанієць
Валерія також навчається у 11—А гімназії «Перспектива», вихованка Бориспільського центру спорту та фізичного здоров’я населення. На змаганнях зайняла друге місце, трохи не вистачило до першого.
Для неї це також був дебют на всеукраїнських змаганнях, настрій вона мала бойовий.
«Мене дуже надихала атмосфера та люди, які були там поруч зі мною. В майбутньому я сподіваюся досягти вищих результатів. Ще — я надзвичайно рада за свого тренера».

Текст та світлини — Сергій КРУЧИНІН
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.

комментариев

Ваше имя: *
Ваш e-mail: *
Вопрос: 156+2
Ответ:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введите код: