Бориспiль
C

Головні новини

Почав роботу відділ «Жіноче здоров’я» (відео)


1 лютого у Борисполі на базі лікувально-діагностичного відділення КНП «Бориспільський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» відкрився і почав працювати відділ «Жіноче здоров’я» 

На урочистому відкритті директор центру Євгеній Черенок розповів, що відділ займатиметься комплексним обстеженням жінок та діагностикою, тут працюватимуть два гінекологи та рентген-лаборант. У планах — налагодити співпрацю з онкодиспансером та консультантами з Києва, зокрема з мамології та онкології. 

«До сьогоднішнього відкриття ми йшли дуже довго. Сама ідея з’явилася ще в 2018 році. Ми зібрали все необхідне діагностичне обладнання в одному місці, проробили логістику, намагатимемось уникати черг. Сподіваємось, до нас прийдуть інші спеціалісти. Уже є домовленість про співпрацю з консультантом-мамологом, який приїжджатиме по суботах і прийматиме жінок, у яких мамографія показала проблеми. 

Послуги відділу будуть платними. Але ми маємо право надавати додаткові послуги, які не входять в гарантований медичний пакет, якщо це дозволяє апаратура, приміщення і є кваліфіковані фахівці. 

Не має значення, де людина проживає — в нашій чи іншій ОТГ, у Києві чи за тисячу кілометрів звідси. Допомогу може отримати кожен. 

Є окремі ціни на кожну послугу, а ще передбачено декілька комплексних пакетів, коли в сумі обстеження вийде дешевшим. Ми проаналізували вартість послуг по Борисполю та Києву. Розраховували ціну кожної так, щоб вони були конкурентоспроможними. Вартість буде на порядок нижчою, ніж у приватних закладах», — зазначив Черенок.

Людмила Пасенко, заступник міського голови:

«Сьогодні кожне комунальне некомерційне підприємство повинне прагнути надавати якісні послуги і боротися за пацієнта. Відділ «Жіноче здоров’я» створюватиме конкуренцію Києву, і жінки матимуть альтернативу: їхати до приватних медичних закладів у столицю, отримати якісну медичну допомогу за доступними цінами, чи йти до бюджетної установи і думати, як «подякувати» лікарю».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: