Бориспiль
C

Головні новини

Спортивна команда Міжнародного центру #Нацгвардії отримала впевнену перемогу на чемпіонаті «Military Crossfit»


У Києві на базі 27 Печерської бригади за звання найсильнішого змагались понад 70 найпідготовленіших гвардійців
Північне оперативно-територіальне об'єднання Національної гвардії України
та частин прямого підпорядкування Київського гарнізону.
Цього року за умовами змагання кожен з учасників команд повинен був виконати комплекс з наступних вправ: підтягування на перекладені, віджимання від підлоги, присідання з вистрибуванням, віджимання на брусах, підняття ніг до перекладини, махи гирею 24 кг, станова тяга 80 кг та спалювання максимальної кількості калорій за 60 секунд на унікальному велотренажері Assault bike. Встановлений регламент передбачав: одну хвилину на виконання кожної вправи і одну хвилину на відпочинок.
«До підготовки на чемпіонат з кросфіту ми готувались ретельно, адже знали своїх суперників. В команду підбирали сильних, витривалих та спритних гвардійців. Сьогодні спортивна вдача на нашому боці, але треба продовжувати тренування та розвиватись», - сказав на церемонії нагородження начальник фізичної підготовки і спорту Міжнародного центру підполковник Сергій Шепель.
У загальному заліку серед військових частин ІІІ-групи команда Міжнародного центру отримала впевнену перемогу та кубок за перше місце у чемпіонаті Північного ОТО з Military Crossfit
Вітаємо наших гвардійців – спортсменів з черговою спортивною перемогою!
Спортивна команда Міжнародного центру #Нацгвардії отримала впевнену перемогу на чемпіонаті «Military Crossfit»Спортивна команда Міжнародного центру #Нацгвардії отримала впевнену перемогу на чемпіонаті «Military Crossfit»Спортивна команда Міжнародного центру #Нацгвардії отримала впевнену перемогу на чемпіонаті «Military Crossfit»Спортивна команда Міжнародного центру #Нацгвардії отримала впевнену перемогу на чемпіонаті «Military Crossfit»Спортивна команда Міжнародного центру #Нацгвардії отримала впевнену перемогу на чемпіонаті «Military Crossfit»Спортивна команда Міжнародного центру #Нацгвардії отримала впевнену перемогу на чемпіонаті «Military Crossfit»Спортивна команда Міжнародного центру #Нацгвардії отримала впевнену перемогу на чемпіонаті «Military Crossfit»Спортивна команда Міжнародного центру #Нацгвардії отримала впевнену перемогу на чемпіонаті «Military Crossfit»Спортивна команда Міжнародного центру #Нацгвардії отримала впевнену перемогу на чемпіонаті «Military Crossfit»

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: