Впродовж 3-х тижнів у Міжнародному центрі НГУ, що на Київщині, підрозділ військової частини 3030 Північного ОТО пройшов базову підготовку щодо дій із забезпечення охорони громадського порядку та з припинення масових заворушень.
Гвардійці роти отримали теоретичні знання та практичні навички з індивідуальних та групових дій під час виконання спеціальних завдань, як в день, так і в нічний час, вивчали нові тактичні прийоми, основи самогасіння та дії у разі виникнення позаштатних ситуацій.
«Ми звернули особливу увагу на навчання командирів прийняттю рішення та методиці командування підрозділом у ході виконання завдань. За програмою навчання була збільшена кількість практичних занять. Особовий склад роти опанував навчальний курс, пройшов злагодження та готовий до несення служби», - зазначив під час вручення сертифікатів начальник Навчального центру підготовки підрозділів громадської безпеки підполковник Євген Чекалдін.
Під час залікових тактико-спеціальних навчань з їх проведенням ознайомились представники відділу з питань охорони громадського порядку Консультативної місії Європейського Союзу в Україні (EUAM) та дали позитивні відгуки про діяльність Навчального центру підготовки підрозділів громадської безпеки.
«Підготовку та досвід, який ми отримали тут, у Центрі, будемо використовувати під час охорони громадського порядку на вулицях Києва. Щиро дякуємо інструкторам за професійність, адже навчання були інтенсивні та цікаві для особового складу, а головне направлені на збереження життя та здоров’я гвардійців під час виконання ними спеціальних завдань», - поділився своїми враженнями від проходження навчального курсу командир підрозділу військової частини 3030 старший лейтенант Єгор Дробишев.
Довідково: Навчальним центром підготовки підрозділів громадської безпеки Міжнародного центру тільки за 2019 -2020 р. проведено підготовку близько 15 підрозділів у складі зведених взводів та навчальних рот військових частин НГУ. Підрозділи проходять підготовку за програмою, що була розроблена на вивченні та узагальненні як вітчизняного досвіду, так і навчальних матеріалів іноземних правоохоронних структур. У цьому році Навчальним центром буде проводитись підготовка та злагодження штатних підрозділів військових частин Нацгвардії.




коментарі