Бориспiль
C

Головні новини

Футзал-досягнення

«Фаворит» став чемпіоном Київської області з футзалу серед юнаків 2006-2007 рр. н.
28 лютого юнацька футзальна команда «Центр спорту — «Фаворит» м. Бориспіль виграла головний трофей чемпіонату Київської області з футзалу 2021 року. Змагання відбулися у Бориспільській ДЮСШ. Загалом у чемпіонаті взяло участь 18 команд. Крім господарів фінальної частини ігор, у квартет фіналістів одразу потрапило три футзальних колективи з м. Біла Церква: «Рось», «Зміна-1» та «Зміна-2».
У першому півфіналі гравців «Центру спорту — «Фаворит» чекали юні однолітки зі «Зміни-2». У підсумку переконливу перемогу отримали наші земляки з рахунком 8:1. У матчі за бронзу перемогу святкували футзалісти «Росі» з рахунком 3:2, хоча особливої ігрової переваги вони не мали.
У фінальному матчі з перших хвилин «Центр спорту — «Фаворит» задіяв жорсткий пресинг по всьому периметру ігрового майданчика. Суперники цього не чекали. У підсумку — три голи за три хвилини. Господарі попереду. Однак потім гра дещо вирівнялась і на перерву команди пішли з рахунком 4:2.
На перших хвилинах другого тайму рахунок був уже 6:2. А за п’ять хвилин до закінчення матчу суперник вирівнює гру і перехоплює ініціативу. Наші спортсмени переходять в контратаку. У підсумку вони перемагають із рахунком 6:4.
Нагородження переможців фіналу відбулося за участі представників федерації футболу Київської області, директора Бориспільського міського центру спорту та ФЗН Миколи Костянця, директора Бориспільської ДЮСШ Михайла Шкорупа та ін.
Слід зазначити, що перемога нашої команди — в першу чергу, перемога їх тренера, Олександра Курилка.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.