Бориспiль
C

Головні новини

Кучаківський старостинський округ розпочав велике прибирання


Кучаківський старостинський округ розпочав велике прибирання

Мешканці сіл, що входять до Кучаківського старостинського округу, долучилися до прибирання громадських зон. На минулих вихідних, 4-5 квітня, була виконана вагома частина запланованого: прибрано території кладовищ, стадіону, озера в Кучакові, пофарбовані зупинки. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці староста Володимир Дегтяр. 

За його словами, у першому етапі прибирання взяли участь 129 мешканців округу (39 із Кучакова, 33 із Лебедина, 44 із Артемівки, 8 із Малої Стариці та 5 із Сулимівки). Продовження прибирання у найближчі вихідні, 10 та 11 квітня. 

Кучаківський старостинський округ розпочав велике прибиранняКучаківський старостинський округ розпочав велике прибиранняКучаківський старостинський округ розпочав велике прибиранняКучаківський старостинський округ розпочав велике прибиранняКучаківський старостинський округ розпочав велике прибиранняКучаківський старостинський округ розпочав велике прибиранняКучаківський старостинський округ розпочав велике прибиранняКучаківський старостинський округ розпочав велике прибиранняКучаківський старостинський округ розпочав велике прибиранняКучаківський старостинський округ розпочав велике прибиранняКучаківський старостинський округ розпочав велике прибиранняКучаківський старостинський округ розпочав велике прибиранняКучаківський старостинський округ розпочав велике прибиранняКучаківський старостинський округ розпочав велике прибирання

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: