Бориспiль
C

Головні новини

Битва дворів 2021: весняний кубок


Битва дворів 2021: весняний кубок

15-16 травня у Борисполі пройшов весняний кубок Битви дворів 2021 року. Незважаючи на пандемію та карантинні обмеження, популярний турнір зібрав 44 команди.
Організатори зізнаються, що провести цей турнір було досить важко. Через тривалі карантинні обмеження на підготовку було мало часу, але варіант відміни турніру навіть не розглядався. Молодь чекала на ігри.
«Готували турнір буквально за кілька днів. Ми вдячні всім, хто долучився до організації та проведення ігор. Дякуємо Центру спорту та федерації футболу Борисполя за нагороди та суддівську підтримку. Також вдячні депутату Ігорю Шалімову за премії переможцям», — прокоментувала начальник відділу молоді та спорту Вікторія Шевц.
Ігри проходили на стадіоні зі штучним покриттям біля ЗОШ №8. Два дні на ньому не вщухали футбольні пристрасті. Турнір проходив у чотирьох вікових категоріях. Ігри та нагородження для кожної категорії проводились окремо, аби уникнути скупчення людей.
«Неважливо, яке ви місце зайняли, — ви вже переможці. Адже ви перемогли себе і прийшли сюди, на ці ігри. Це головне. Головне, що вас надихає спорт. Тому успіхів вам усім і подальших спортивних досягнень», — привітав переможців та призерів депутат міської ради Ігор Шалімов.

Переможці змагань
Вікова категорія 2003 р.н. та старші:
1 місце — «Joker»;
2 місце — команда без назви;
3 місце — «Альта U17».

Вікова категорія 2004-2005 р.н.:
1 місце — «Небесні циплята»;
2 місце — «Фафнал»;
3 місце — «Олімпік Київ».

Вікова категорія 2006-2007 р.н.:
1 місце — «Золоті горобці»;
2 місце — «Рарогі»;
3 місце — «Лушпайки».

Вікова категорія 2008 р.н. та молодші:
1 місце — «Lions»;
2 місце — «Коти»;
3 місце — «Лідер».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач. Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм ім'ям.

коментарі

Ваше ім'я: *
Ваш e-mail: *
Питання: 156+2
Відповідь:
Код: оновити, якщо не видно коду
Введіть код: